Колір тоффі — тренд номер один у цьому сезоні: як носити наймодніший колір

Територія успіху

Якщо у тебе ще немає речі кольору тоффі, то скоріше біжи в магазин!

Коричневий настільки непомітно пробрався в наш гардероб і в число стандартних кольорів, що ми просто перестали його помічати. Вердикт — нудний. Тим дивніша раптова популярність кольору тоффі і те, як він заполонив подіуми, килимові доріжки і полиці магазинів. Читай нижче, як красиво стилізувати цей колір у новому сезоні.

Коричневий — всупереч усім забобонам — зовсім не одноманітний, його колірна палітра варіюється від бежевого до карамельного тоффі або шоколадно-коричневого. А колір має вирішальну перевагу: якщо ти виглядаєш блідою в чорному одязі, то верблюд, коньяк і шоколад лестять будь-якому кольору обличчя. Тим краще, що колір тепер знаходить своє відображення у нашому гардеробі. Особливо вибрався в тренд відтінок тоффі — колір улюблених ірисок дитинства. Він поєднує в собі стриманість, благородство і дуже вигідно виглядає на тілі.

Монохромний образ

Особливо популярний в цьому сезоні монохромний коричневий образ. При цьому не має значення, носиться один і той же коричневий відтінок з голови до п’ят або змішані різні тони. Ми раді цьому тренду, тому що він не тільки виглядає стильно, але і візуально розтягує силует і лестить не тільки кольору обличчя, але й фігурі. Додай хоча б одну деталь кольору тоффі, щоб точно потрапити в тренд.

Коричневий з чорним

Поєднання чорного і коричневого довгий час вважалося модною помилкою. Це правило моди більш ніж застаріло, тепер з точки зору колірних комбінацій все можна. Але краще всього поєднуй світлі коричневі, такі як бежевий, верблюжий або коньячний, вони красиво відтіняють темний. З іншого боку, чорний додасть ще більше глибини твому пальту кольору тоффі.

Коричневі костюми

Костюми коричневих відтінків стали набагато популярнішими своїх класичних побратимів. Чому? Навіть в офісі відтінки коричневого підкреслюють красиву фігуру, при цьому брючний костюм такого кольору виглядає набагато менш суворим, ніж чорна версія, але не менш строгим і елегантним. Щоб ще більше полегшити класичний офісний костюм, поєднуй пару штанів зі светром або ботильйонами в кольорі тоффі з шикарним піджаком.

ДжерелоПереглядів: 21