Компанія Glock перевипустила легендарну модель P80 (+ВІДЕО)

Технології

До 1980 р. компанія Glock випускала багато чого – від ножів до корпусів гранат та стрічок для набоїв до кулемета.

Все змінилося саме у 1980 р., коли австрійська армія вирішила замінити пістолет Walther P38, а вже за 2 роки компанія Гастона Глока отримала від армії контракт на поставку моделі Pistole 80 або P80, яка на цивільному ринку отримала назву Glock 17.

Одразу після виграшу контракту на поставку армії, модель P80 з'явилась на цивільному ринку під назвою Glock 17.

Одразу після виграшу контракту на поставку армії, модель P80 з’явилась на цивільному ринку під назвою Glock 17.

А цього року компанія вирішила відсвяткувати цю подію, випустивши оригінальний пістолет P80 обмеженою серією.

Як можна побачити на відео, поставляється «новинка» у сучасній картонній коробці, в якій також можна знайти історичну довідку про пістолет, інструкцію, сертифікат автентичності, замок та оригінальний пластиковий кейс, в якому пістолет поставлявся майже 30 років назад.

Якщо порівнювати пістолет з моделлю Glock 17 Gen 3, то можна побачити, що у нього відсутні вирізи під пальці на руків’ї, як і у сучасних моделей Gen5. Також його рамка має один штифт замість двох у більш пізній моделі і у нього немає підствольної планки для кріплення аксесуарів.

Glock P80 – це данина історії, яку вирішили вшанувати перевипуском моделі, з якої почався новий розділ історії компанії.

Glock P80 – це данина історії, яку вирішили вшанувати перевипуском моделі, з якої почався новий розділ історії компанії.

У P80 – плаский екстрактор, а у Gen 3 – з насічкою, який також виступає індикатором набою в патроннику.

В чому P80 не відповідає оригінальній моделі – так це ствол, який 30 років назад мав форму олівця. В Glock вже давно відійшли від цього дизайну. Також P80 отримав сучасний магазин, який поставляється з моделями Gen 4.

MSRP: $669.

Джерело