Кожен третій працівник міграційної служби Прикарпаття отримав щеплення

Суспільство

Колективи структурних і територіальних підрозділів міграційної служби Івано-Франківської області усвідомлюють ступінь ризику захворіти на COVID-19, оскільки під час виконання своїх обов’язків практично щодня контактують з великою кількістю людей, у тому числі з громадянами інших країн.


“Чимало з наших працівників не з чужих слів знають про симптоматику і перебіг захворювання, лікування і реабілітацію після хвороби”, -йдеться у дописі.

Зараз в Україні створено сприятливі умови і можливості для проведення масової вакцинації населення від COVID-19.


 Працівники міграційної служби беруть активну участь у цьому процесі. Є розуміння, що це надзвичайно важливо для формування колективного імунітету та ефективний засіб запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби.


Станом на перший день липня кожен третій працівник міграційної служби Прикарпаття отримав щеплення, а 15 наших колег вакциновані двома дозами.


 Участь у вакцинації – свідомий і зважений вибір кожної людини. Відрадно, що з кожним днем частка прихильників і учасників масової вакцинації дедалі збільшується. До слова, коли пишуться ці рядки, ще 8 працівників обласного Управління міграційної служби отримують першу дозу вакцини.
На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні


Переглядів: 188
banner