Кубок України. Фінал. Ураган – Хіт – 2:2 (пен. 5:4)

Спорт

“Ураган” вдруге поспіль здобуває Кубок України.

Останній бій – найважчий він. Саме так можна охарактеризувати фінальний поєдинок “Урагану” та “ХІТа” в Кубку України. Ще б пак, адже мотивації в обох команд було хоч відбавляй – “дракони” прагнули “прописати” трофей ще на рік в Івано-Фракнівську, тоді як “кабельники” після важкої перемоги над чемпіонами з “Продексіму” також не відмовились би від трофея у своєму четвертому кубковому фіналі.

Зустріч більш активно розпочали кияни – спочатку Кардаш зумів відвести загрозу від власних воріт після удару Жука, а згодом Шеремета підстрахував власного голкіпера після пострілу у виконанні Ігоря Борсука. “Дракони” відповіли не менш гостро – Фаренюк перевірив на міцність Сухова, який діяв безпомилково. Втім, першими вдалось відзначитись номінальним гостям. Це той же всюдисущий Жук встиг першим на добиванні – 0:1. Після пропущеного м’яча наставник “драконів” одразу ж взяв тайм-аут і внесені корективи дали свої плоди за шість хвилин. Міні-шедевр на двох створили Лебідь та Абакшин – перший потужно прострілив, а другий п’ятою відправив “круглого” під поперечку. Ефектно, а головне ефективно – 1:1. Більше голів у першому таймі вболівальники біля екранів телевізорів не побачили.

Не побачили і в другій двадцятихвилинці, але нагод в обох суперників більш ніж вистачало. В дебюті другої половини Микитюк на правах капітана повів за собою “драконів” – спочатку з потужним пострілом Миколи впорався Сухов, а згодом, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, не порозумівся з партнерами і, як наслідок, момент було втрачено. Супершанс відзначитись втратив і Фаренюк, але знову надійно відіграв Сухов. Тож саме завдяки впевненій грі обох голкіперів суперникам довелось визначати сильнішого в екстра-таймі.

В додатковий час фіналісти обмінялися забитими м’ячами. На потужний постріл Лебедя в самісіньку “шістку” кияни відповіли голом у виконанні Жука – 2:2 за підсумком двох екстра-таймів і все мало вирішитись у серії пенальті. Суперники почергово реалізували свої спроби, аж поки Кардаш не “зачарував” Журбу, змусивши останнього пробити повз, а більярдний постріл Лебедя змусив шаленіти шанувальників “Урагану”, які підтримували команду в фан-зоні в Івано-Франківську – 5:4, Кубок України повертається до Івано-Франківська!

“Ураган” (Івано-Франківськ) – “ХІТ” (Київ) – 2:2 (1:1), (0:0), (1:1), (0:0). Пенальті – 5:4

20 серпня. Кубок України, фінал. м. Запоріжжя, ПС “Юність” – 18:00. Без глядачів.

Голи: Абакшин (12), Лебідь (43) – Жук (6, 44)

НФК “Ураган”: Кардаш (в) (Колток) – Радевич, Микитюк (к), Кордоба, Фаренюк – Шеремета, Коваль, Лебідь, Абакшин – Масевич, Швед, Дичук, Коробка. “ХІТ”: Сухов (Сіріцький) – Колесников, Жук, Журба, Сірий – Педяш, Борсук (к), Школьний, Боргун – Чернявський, Салтанов, Борсук, Ліфер, Сіріцький.

Серія пенальті: Колесников (0:1), Фаренюк (1:1), Боргун (1:2), Коваль (2:2), Салтанов (2:3), Кордоба (3:3), Педяш (3:4), Микитюк (4:4), Журба (4:4, промах), Лебідь (5:4).