Людмила Сірко взяла участь в нараді щодо створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб

Суспільство

Людмила Сірко взяла участь в нараді щодо створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


Зауважувалося, що розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 07.08.2023 № 309 затверджено розподіл субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 5875,016 тисяч гривень, а саме:


– бюджету Городенківської міської територіальної громади в сумі 906,050 тисяч гривень на створення денного центру при комунальному закладі «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради;


– бюджету Коломийської міської територіальної громади в сумі 4968,966 тисяч гривень на створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при Єдиному центрі надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї.


Важливо, що у Городенківській міській територіальній громаді завершено всі роботи, зазначені в кошторисній документації. Кошти освоєно в повному обсязі, в Коломийській міській територіальній громаді проведено демонтажні роботи в приміщенні. Розпочато роботи щодо заміни покрівлі та внутрішні роботи. Субвенцію заплановано освоїти до кінця року в повному обсязі.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 221