Mantis X Shooting Performance System: допомога у виправленні недоліків у поводженні зі зброєю

Технології

Американська компанія Mantis випустила пристрій під назвою Mantis X Shooting Performance System, який допоможе і новачкам і професіоналам виявити та виправити поширені помилки, пов’язані з хватом зброї, вибором калібру та типу боєприпасів.

Пристрій кріпиться на будь-яку планку для кріплення аксесуарів пістолета, гвинтівки, рушниці та навіть лука. Його сенсор зчитує дані та передає їх на додаток на смартфоні, де вони аналізуються та оброблюються.

Mantis X Shooting Performance System

Mantis X Shooting Performance System

Mantis X10 Shooting Performance System вимірює кут проходження та широти сили віддачі, підкидання ствола, а також час, необхідний для відновлення після пострілу.

Сенсор відслідковує рух зброї з моменту витягання з кобури, тому може допомогти вирішити поширені проблеми новачків. Пристрій також допоможе проаналізувати характеристики різних набоїв та має вбудовану функцію таймера.

Mantis X Shooting Performance SystemMantis X Shooting Performance System

Підходить пристрій не лише для вогнепальної зброї, а й пневматичної, і навіть для «сухих» тренувань. Заряджається він по кабелю micro-USB, який входить у комплект разом із адаптерами для планок для аксесуарів.

MSRP: $149.99

На відео нижче автор за допомогою цього пристрою намагається з’ясувати, який калібр важче контролювати – 9мм, .40 або .45

 

ДжерелоПереглядів: 135