Марцінків говорив про тарифи на водному форумі в Яремче (ФОТО)

Події, Суспільство

З 28 до 31 січня 2020 року у місті Яремче відбувається Міжнародний водний форум, присвячений перспективам розвитку водної галузі.


Основною метою заходу є розробка стратегії розвитку  водопровідно-каналізаційного господарства, покращення стану водних ресурсів, налагодження співпраці, удосконалення системи управління та регулювання у цій сфері. про це повідомляють на сайті мера.

Під час форуму розглядаються питання, які турбують підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, такі як: забезпечення якості надання послуг з водопостачання та водовідведення; якість води в джерелах водопостачання; відповідальність органів місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад за якість надання послуг та ін.

Одним з учасників заходу було Івано-Франківське комунальне підприємство Водоекотехпром.

Подію відвідав і міський голова Руслан Марцінків та оцінив минулорічні досягнення водного господарства та його розвиток.

“Проблем в нас, насправді, є дуже багато, але найбільша – це тарифоутворення. Напевно кожен з нас відчуває ефект від укладених угод. Наше завдання – правильно зреагувати. Треба добиватись, щоб тарифи розглядались органами місцевого самоврядування, бо це є більш ефективно та правильно”, – підсумовує Руслан Марцінків.

 

 

 Переглядів: 18