Мерія Івано-Франківська замовила медичні меблі зі значною переплатою

Суспільство

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної та консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради» уклало угоду на 18,8 млн грн з київською компанією «Протек солюшнз Україна» на постачання медичних меблів. При цьому вартість різних типів меблів, порівняно з цінами виробника, завищена від 40% до 90%.


Про це Голос-Інфо з посиланням на Незалежний антикорупційний центр NGL.media.


Київське ТОВ «Протек солюшнз Україна» отримало підряд без конкуренції, оскільки виявилось єдиним учасником торгів. Усі меблі, згідно з договором, планують поставити до 26 грудня цього року.


На сайті «Протек солюшнз Україна» вказано, що компанія є партнером кількох міжнародних виробників медичних меблів, проте в Івано-Франківськ постачатимуть продукцію українського виробника – черкаської компанії «Амед».


NGL.media проаналізували ціни виробника з вказаними в угоді й виявили значні переплати майже на всі різновиди медичних меблів. Лише за десятьма позиціями переплата склала понад 4,5 млн грн.


Відповідальна за закупівлі Центру медичної допомоги Івано-Франківської міськради Людмила Оперук відмовилась коментувати виявлені приклади завищення цін. У компанії «Протек солюшнз Україна» також відмовились від коментарів.


ТОВ «Протек солюшнз Україна» зареєстроване у 2009 році та займається гуртовою торгівлею фармацевтичними товарами. Засновником компанії є швейцарська компанія «Протек солюшнз Швейцарія», а кінцевими бенефіціарами – киянами с та Наталя Тугай.


Доступна з 2016 року статистика свідчить, що загалом ця компанія отримала замовлень на 5,4 млрд грн від державних та комунальних замовників з усієї України. За даними Clarity Project, більшість із цих замовлень були отримані без конкуренції.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Матеріал: ГалкаПереглядів: 243