МФК “Прикарпаття” зіграє товариський матч із львівським “Рухом” (ФОТО, ВІДЕО)

Спорт, Суспільство

Міський футбольний клуб “Прикарпаття” 12-го червня на виїзді зіграє товариський матч із львівською командою “Рух”. Гра відбудеться без глядачів на полі суперника.


У повному складі футболісти тренуються впродовж тижня, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

До цього часу проходили підготовку в групах, а ще раніше – вдома. Форвард Роман Барчук каже, що сьогодні готуються до відкриття сезону.

“Є такі розмови, що сезон може відновитися. Тому ми зараз дуже стараємося, працюємо багато. Дуже інтенсивні тренування. Завтра – це більш товариська гра у нас. Я думаю, що тренер дасть всім пограти, попробувати. В нас багато нових футболістів, які прийшли на огляд, молодих з Ю-19”, – розповідає футболіст МФК “Прикарпаття” Роман Барчук.

У МФК “Прикарпаття” – три воротарі. Тренуються вони окремо від решти команди.

“У Надвірнянській дитячій спортивній школі був нападником. Але в один момент просто став в ворота.. Допускаєш помилку – забивають гол. Дуже тяжко психологічно”, – ділиться воротар МФК “Прикарпаття” Остап Вульчин.

Головний тренер Володимир Ковалюк каже, що зараз треба обережно підходити до тренувань, які розпочалися після карантину, аби не перевантажити спортсменів. У схожій ситуації зараз знаходяться всі футбольні клуби України.

“Зрозуміло, що не в тій формі, в якій би мені хотілося, щоб були футболісти, але ми вже зо два тижні тренуємся. Спочатку тиждень у нас були такі втягувальні заняття – трошки привести футболістів у той стан, який дозволяє переносити навантаження”, – розказує Володимир Ковалюк.

Завтра “Прикарпаття” гратиме з львівською командою “Рух”.

За словами Володимира Ковалюка, цей товариський матч допоможе команді підготуватися до чемпіонату.

Представники клубів професійної футбольної ліги 11 червня на конференції у Києві обговорять питання щодо проведення змагань Першої та Другої ліг сезону 2019/20. На цій конференції будуть і делегати від футбольного клубу “Прикарпаття”.

Десятого червня міський голова Руслан Марцінків повідомив, що, ймовірно, 23-го відбудеться перша гра на виїзді з Миколаєвом. А 28-го червня гратиме “Прикарпаття” – “Чорноморець” Одеса. Проте не усі охочі зможуть відвідати матч.

МФК "Прикарпаття" зіграє товариський матч із львівським "Рухом"

МФК "Прикарпаття" зіграє товариський матч із львівським "Рухом"

Авторка: Оксана ВасиликПонад 5,5 млн заборгувала Івано-Франківська міськрада підприємцям