Місячне затемнення 10-11 січня 2020 року: які справи будуть успішними, а від чого краще відмовитися

Культура

Що не можна робити в цей день.

Кожне місячне затемнення — це не лише ризики, але і можливості. Провести час з 10 по 11 січня вдало допоможуть підказки езотериків. Завдяки їм вдасться впоратися з труднощами і не оступитися.

Затемнення Місяця відбудеться о 21 годині 10 хвилин за київським часом. Повний місяць у Знаку Рака впливає на емоційну сферу людей через водну стихію сузір’я, так що фахівці рекомендують приділяти увагу цьому аспекту життя. Затемнення триватиме і 11 січня, а значить, в обидва дні потрібно бути пильними. Експерти пропонують познайомитися з особливостями першого місячного затемнення у 2020 році, щоб зрозуміти, які справи будуть успішними, а від чого краще відмовитися, щоб виключити неприємні ситуації і проблеми.

Що можна робити під час місячного затемнення

Проводити час з близькими

У це затемнення важливо приділяти увагу тим, хто дорогий, прощати друзям і родичам помилки і підтримувати їх. Емоційний зв’язок буде важливий, адже завдяки підтримці вийде підняти настрій собі і близьким, а також уберегти їх від помилок. Фахівці рекомендують зміцнювати сімейні узи, шукати компромісні рішення і не конфліктувати.

Стримувати обіцянки

Під час затемнення можна ігнорувати власну совість або намагатися зробити з нею угоду. Так простіше уникнути конфліктів, а також не створювати собі неприємностей в майбутньому. Дані обіцянки потрібно виконувати в строк, щоб не втрачати репутацію і не ображати оточуючих.

Займатися оздоровленням

У день затемнення не варто забувати про власне самопочуття і ігнорувати сигнали організму. Попередити початок захворювань можна не тільки за допомогою перевірених домашніх рецептів, але і завдяки фізичній активності. Навіть розминка після пробудження дозволить зарядитися бадьорістю і гарним настроєм.

Медитувати

Такі вправи допоможуть тим, хто відчуває, що не може впоратися з емоціями. 10 та 11 січня треба контролювати себе, аби уникнути неприємностей, варто взяти на замітку практики медитацій.

Займатися творчістю

У день Повного місяця творча активність — прекрасна можливість впоратися зі стресом, залучити в життя удачу, любов і добробут. Малювання мандал буде одним зі способів підняти собі настрій, а інші творчі заняття будуть прекрасним стимулом для тренування вродженого дару.

Що не можна робити в цей день

Халатно ставитися до безпеки

Під час місячного затемнення емоції превалюють над розумом, і це може стати приводом для неприємностей як в дорозі, так і в побуті. Астрологи рекомендують утримуватися від тривалих подорожей, якщо є можливість, а також менше часу проводити за кермом транспортного засобу. У побуті варто уникати ріжучих предметів та обережно поводитися з вогнем.

Приймати поспішні рішення

Діючи на емоціях під час місячного затемнення багато хто ризикує зіпсувати свою репутацію, а також створити проблеми там, де без них можна було б обійтися. У ці дні езотерики рекомендують не міняти планів в останній момент, щоб потім не шкодувати про марно витрачені сили і час.

З’ясовувати стосунки

Бажання поскандалити може обернутися великими проблемами у взаєминах між закоханими і в ділових колах. З 10 на 11 січня важливо стримуватися і обходити стороною агресивно налаштованих людей. Така тактика вбереже від багатьох негараздів.

Витрачати гроші

У місячне затемнення настрій змінюється досить часто, і це може стати причиною необгрунтованих вчинків. В такий час не можна потурати слабкостям, а значить, не варто брати з собою великих сум. Необдумані витрати навряд чи принесуть задоволення, коли гроші закінчаться, а до наступної заробітної плати буде досить довго. Здійснювати угоди в такі моменти також небезпечно: можна зіткнутися з шахраями.

До місячного затемнення не варто ставитися негативно, адже навіть якщо день не обіцяє бути простим, можна знайти спосіб уникнути проблем. Позитивний настрій, віра в успіх і обережність допоможуть провести січневий повний Місяць без особливих проблем і перешкод.

ДжерелоПереглядів: 23