Місяць за ґратами: суд призначив покарання калушанину, який знущався над матір`ю

Кримінал, Суспільство

Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області встановив, що обвинувачений перебуваючи на профілактичному обліку у секторі превенції Калуського РВП ГУ НП в Івано-Франківській області як «кривдник», умисно та безпричинно, протягом тривалого часу, знаходячись по місцю свого проживання, систематично вчиняв до своєї матері психологічне та фізичне насильство.


 Пише Голос-Інфо.

Чоловік протягом року неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення насильства в сім’ї.
24 березня 2021 та 22 лютого 2022 року Калуським міськрайонним судом Івано-Франківської області, чоловіка було визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та призначено стягнення у вигляді штрафу.


В судовому засіданні вину у пред’явленому обвинуваченні чоловік визнав. Пояснив, що неодноразово в стані алкогольного сп’яніння вчиняв сварки з мамою по місцю їхнього спільного проживання. Під час цих сварок обзивав маму і погрожував їй.


Суд встановив, що обвинувачений є особою з інвалідністю другої групи, тому призначення покарання у виді громадських робіт та обмеження волі є неможливим. Таким чином для виправлення і перевиховання обвинуваченого потрібно призначити покарання у вигляді арешту на мінімально можливий строк – 1 місяць.