Мода на темні кола під очима? — чому б ні

Територія успіху

В TikTok новий тренд з використанням губних помад і тіней для виділення темних кіл під очима. Ну що, чи достатньо у вас сміливості, щоб це спробувати?

Прилавки із засобами краси переповнені продуктами, що обіцяють позбавити від темних кіл під очима, які довгий час вважалися некрасивими і небажаними.

Але шанувальники краси покоління Z вчаться жити зі своїми мішками під очима, а деякі навіть заходять так далеко, що використовують макіяж, щоб ще сильніше їх затемнити.

Під керівництвом британських лідерів краси, таких як 19-річна модель Сара Карстенс (Sara Carstens), підлітки і молоді люди старшого віку вирушили в TikTok, щоб поділитися там своїми відео, на яких вони наносять помаду або тіні на шкіру під нижньою повікою, щоб створити ілюзію синців під очима.

Так, відео Сари про темні кола, відтоді, як воно було опубліковано в грудні, отримало більше 7 мільйонів переглядів, при цьому воно спонукало інших користувачів соцмережі продемонструвати свій погляд на цей тренд, у тому числі Еббі Робертс (Abby Roberts), б’юті-інфлюенсера і творця контенту з Лідса, у якої більше 15 мільйонів підписників в TikTok.

Еббі зазначила, що метою даного тренду є “нормалізація” того, що довгий час вважалося непривабливим.

«Мета полягає в тому, щоб нормалізувати невпевненість людей щодо їх рис обличчя, які за суспільними стандартами краси зазвичай не вважаються «красивими», і привернути увагу до цих рис, а також вселити в них впевненість», — сказала вона.

Ця ініціатива знайшла підтримку в особі лондонського гуру краси Даніель Маркан( Danielle Marcan), у якої більше 1,1 мільйона підписників в Instagram. У своєму пості дівчина сказала, що цей тренд дав їй можливість прийняти свої недоліки.

«У 2021 році я прийму все те чого я побоююся, — написала вона. — Може бути, навіть виділю це, щоб носити з упевненістю.»

Еббі сказала, що, як вона вважає, це віяння знайшло підтримку у користувачів покоління Z, які “люблять кидати виклик усталеним правилам суспільства «і хочуть» повстати проти ідеалів краси«, які, на їхню думку, були їм “нав’язані”.

Джерело