Модний манікюр: приклади красивого осіннього дизайну нігтів, які хочеться повторити

Територія успіху

Надихайтеся!

Модним манікюром, який виконаний гель-лаком, нікого з жінок та дівчат вже не здивуєш. Майже у кожної модниці на нігтях красується стильний і модний дизайн.

Багато представниць прекрасної статі уважно стежать за мінливою модою і новинками нейл-арту, а вподобаний дизайн поспішають повторити на своїх нігтики.

Що в тренді осіннього манікюру-2019? Чим можуть порадувати дівчат дизайнери та майстри нейл-арту?

У цій статті запропоновані приклади найпопулярніших напрямів в модному манікюрі і фантазій в нігтьовому дизайні, які дівчата з легкістю можуть втілити в життя.

Сучасна мода не вимагає, щоб восени неодмінно у всіх жінок на нігтях був гель-лак темних відтінків, але і яскраві, кричущі відтінки не вітаються.

У всьому має бути баланс, почуття міри і гармонії. Особливо гармонійно образ виглядає, коли в ньому все підібрано зі смаком — це і гардероб, і зачіска, і стиль вашого одягу.

Який же манікюр вибирають модниці в жовтні 2019 року?

Монохром, прикраси (в міру), натуральні і пастельні відтінки покриття, блиск, темний манікюр, комбінований, портрет, малюнки, написи, геометрія, втирка, омбре, місячний дизайн, класичний і вдосконалений френч, мінімалізм, смужки, стрічки та павутинку в цьому осінньому місяці ніхто не відміняв.

Перераховувати види модного манікюру та його стилі, які знаходяться зараз на піку популярності, можна довго. Але кожна жінка вибирає для себе дизайн, близький її натурі, приносить відчуття радості, щастя і задоволення.

ДжерелоПереглядів: 54