На Донеччині під час бою загинув мешканець села Довгий Войнилів – Пилипчук Андрій Михайлович

Суспільство

Гірко й боляче усвідомлювати, що кращі сини України поповнюють лави Небесного війська. Кожен загиблий воїн – це новий шрам на наших душах…сьогодні ми отримали ще один…


Пише Голос-Інфо з посиланням на Zhannу Tabanets


Захищаючи Україну, на Донеччині загинув мешканець села Довгий Войнилів Верхнянської територіальної громади Пилипчук Андрій Михайлович. Солдат Андрій Пилипчук, 1975 р.н., служив на посаді номера обслуги у гірсько-штурмовій роті. Стійко і мужньо боронив українську землю від російських окупантів. Під час ведення бойових дій з військовими формуваннями російської федерації, 4 березня 2023 року , загинув у Донецькій області.


Для усіх нас полеглий Герой є прикладом патріотизму і самопожертви. Він віддав своє життя за незалежність України, свободу кожного із нас і назавжди залишиться у нашій пам’яті вірним сином українського народу та відважним воїном.


Не забудемо його подвиг! Висловлюю співчуття рідним та близьким Андрія Пилипчука, разом з Вами низько схиляю голову у скорботі. Спочивай з Богом, Воїне! Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій твоїй душі!


Вічна пам’ять та слава Герою


Переглядів: 1 033
banner