На Донеччині загинули бойовий медик з Калуша Нестеров Валентин Валерійович та військовослужбовець Масін Микола Миколайович

Суспільство

Воїни світла і добра тримають небо для нас…ціною життя. Ми втратили ще двох захисників, які поповнять лави Небесного війська.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Zhannу Tabanets


Захищаючи Україну, на Донеччині загинули бойовий медик з Калуша Нестеров Валентин Валерійович та військовослужбовець із села Довгий Войнилів Верхнянської територіальної громади Масін Микола Миколайович.


Старший солдат Валентин Нестеров, 1974 р.н., служив бойовим медиком у гірсько-штурмовому взводі гірсько-штурмової роти. Воїн загинув 11 березня 2023 року під час бойових дій з військовими формуваннями російської федерації у Донецької області. Валентин Нестеров призваний до лав ЗСУ, щоб рятувати життя іншим, але доля розпорядилася інакше…


Солдат Микола Масін, 1972р.н., в перші дні широкомасштабної війни призваний на військову службу по мобілізації. Служив на посаді номера обслуги кулеметного відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки. Стійко і мужньо боронив українську землю від російських окупантів. Захисника вважали зниклим безвісти, рідні мали надію, що Микола живий. Але стало відомо, що Микола Масін загинув 4 березня 2023 року, отримавши поранення несумісні з життям, в результаті наступально-штурмових дій та масованих обстрілів ворога у Донецькій області.


Гірко усвідомлювати, що сьогодні кращі сини України віддають життя за наше майбутнє. Дуже боляче втрачати наших Героїв. Вони назавжди залишаться у пам’яті тих, хто їх знав, вірними синами українського народу та відважними воїнами. Для усіх нас вони є прикладом патріотизму і самопожертви.


Висловлюю співчуття рідним та близьким Валентина Нестерова і Миколи Масіна, разом з Вами низько схиляю голову у скорботі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль від втрати рідної людини, та нехай добрий, світлий спомин про полеглих захисників стане сильнішим за смерть.


Нехай душі загиблих воїнів знайдуть вічний спокій, а Господь дарує Царство Небесне. Вічна пам’ять і слава Героям


Переглядів: 898
banner