На Франківщині батьки відмовляються вакцинувати дітей

Суспільство

Під час оперативної наради в голови ОДА Дениса Шмигаля говорили про хід вакцинації дитячого та дорослого населення області.

Заступник директора ДОЗ ОДА Ірина Кобельська зазначила, що вакцинація є вкрай важливою. В Україні є загрозливою ситуація щодо виникнення спалаху інфекційної захворюваності на кір та дифтерію.

“За 8 місяців в Україні понад 57 тисяч хворих. В області дуже низький відсоток щеплень від поліомієліту, кашлюку та дифтерії”, – зазначила Кобельська, пишуть Версії з посиланням на Правда.іф.

За її словами, в області вакцина є, а якщо окремих вакцин немає, то до кінця жовтня мають привезти необхідну кількість. Ірина Кобельська каже, що в області проблема в тому, що нема де зберігати вакцини. Зараз облаштують спеціальне приміщення.

Як зазначила заступниця, за останні місяці збільшилася кількість відмов вакцинації дітей до року від дифтерії та правцю, найбільше таких відмов у Косівському районі, Тисмениці та Ямниці.

Денис Шмигаль наголосив, що навіть невакциновпні діти мають право вчитися у школах. Але про важливість вакцинації треба говорити.Переглядів: 104