На Франківщині перевіряють перевізників та стан доріг

Суспільство

З 20 вересня на території України розпочався комплекс організаційно – профілактичних заходів «Безпека дорожнього руху – це життя».

Про це пише пресслужба патрульної поліції Івано-Франківської області.

Основні завдання:

  • посилення контролю за безпекою дорожнього руху; -дотримання Правил дорожнього руху його учасниками;

  • запобігання загибелі та травмуванню людей на вулично-шляхової мережі; -профілактика аварійності та зниження тяжкості її наслідків.

Управлінням патрульної поліції в Івано-Франківській області створено спільні мобільні групи разом з представниками управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області для перевірок транспортних засобів, якими здійснюються перевезення пасажирів.

Також, співробітники відділу безпеки дорожнього руху розпочали підготовчий етап осіннього комісійного огляду автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів.

Перевірка проводиться з метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг та залізничних переїздів після закінчення літнього сезону і належної підготовки її до зимнього періоду експлуатації. Практичний етап огляду триватиме до 29 жовтня.

Виявленні під час перевірки недоліки патрульні фіксуватимуть в актах огляду та видаватимуть вимоги (приписи) відповідальним особам за утримання автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів для їхнього усунення.Переглядів: 109