На Франківщині депутат однієї із селищних рад зловжив службовим становищем

Суспільство

На Прикарпатті за зловживання із «повеневими коштами» про підозру повідомлено депутату селищної ради.


Посилається Голос-Інфо на прокуратуру області.

Сьогодні, 8 вересня, керівник Івано-Франківської обласної прокуратури підписав повідомлення про підозру депутату однієї із селищних рад у зловживанні службовим становищем.

Дії вказаного депутата спричинили тяжкі наслідки. Крім того, його звинуватять у службовому підробленні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).


За даними слідства, голова та троє членів тимчасової комісії з питань надзвичайних ситуацій, один з яких – депутат селищної ради, зловживаючи своїм службовим становищем, заповнили та підписали акт обстеження технічного стану житлового будинку в с. Білі Ослави, внісши неправдиві відомості про те, що він зруйнований внаслідок повені, яка мала місце у червні 2020 року.

На підставі цього будинок віднесли до першої категорії постраждалих унаслідок повені, а його власник, який виявився братом одного із членів комісії, отримав грошову допомогу в розмірі 300 тисяч гривень.

Однак, за висновком експерта встановили, що вказаний будинок частково пошкоджений унаслідок повені, а тому власник мав право на одержання 20 тисяч гривень.

Наразі всім чотирьом посадовцям сільської ради повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за цим фактом. Досудове розслідування триває.