На Франківщині розпочнеться сезон полювання на пернату дичину (ВІДЕО)

Суспільство

З 8 серпня в Івано-Франківській області, у мисливських угіддях, розпочнеться щорічний сезон полювання на пернату дичину. Дні полювання – субота і неділя (до закінчення світлового дня).


До полювання допускаються особи, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, картка відстрілу на пернату дичину, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю.

На Прикарпатті розпочинається щорічний сезон полювання на пернату дичину

З 8 серпня в Івано-Франківській області, у мисливських угіддях, розпочнеться щорічний сезон полювання на пернату дичину. Дні полювання – субота і неділя (до закінчення світлового дня). #ifpolice #поліція #ПрикарпаттяДо полювання допускаються особи, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, картка відстрілу на пернату дичину, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю.Більше інформації у відеокоментарі начальниці пресслужби Івано-Франківщини:Національна поліція України МВС України Оксана Блищик Volodymyr Holubosh Kristina Maksymchak

Опубліковано Поліція Івано-Франківської області Пʼятниця, 7 серпня 2020 р.



Переглядів: 147