На Городенківщині оптимізують посади, щоб виплатити борги бюджетникам (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 30 вересня, в облдержадміністрації відбулася чергова нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

“Кожен тиждень будемо інспектувати різні райони. По кожному районі буде висновок про проблеми використання коштів та інше. В такому контексті прошу райони підготуватись” — зазначив голова ОДА.

Обговорювали низку питань, зокрема проблеми Городенківського району.

“Районний бюджет виконується. Шляхом перевиконання збільшили бюджет, однак не вистачає медичної субвенції. У трьох сільських радах є протерміновані зарплати. Загальна сума заборгованості бюджетникам становить 91 млн грн. Будується школа, йде ремонт доріг, ” — розповідає Степан Михайлюк, в.о. голови Городенківської райдержадміністрації.

Денис Шмигаль зазначив, що в цьому контексті обласний бюджет мало чим може допомогти. Опиратися треба на районні бюджети.

Щоб розв’язати питання з зарплатами, планують оптимізувати посади, внаслідок чого до бюджету надійде близько 4 млн грн.

Також говорили про формування ДФРР на 2020 рік.

“ДФРР важливе джерело для розвитку області. Практика минулих років показує, що ми не достатньо відповідально ставимось до цього питання”, — коментує Шмигаль.Переглядів: 15