На Івано-Франківщині запрацювала дванадцята поліцейська станція

Суспільство

У селищі Солотвино в Богородчанському районі 30 липня урочисто відкрили поліцейську станцію. Про це повідомили в секторі комунікації поліції Івано-Франківщини. Це вже дванадцята поліцейська станція на Прикарпатті. Її створення та відкриття стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції Івано-Франківщини та представників селищної ради.


Урочисто відкрили станцію начальник головного управління Національної поліції в області Володимир Голубош, заступник начальника обласної поліції Остап Білейчук, керівник Богородчанського відділу поліції та представники селищної ради смт. Солотвино. Прийшли на відкриття й місцеві мешканці.

Успішність громад – це якісна освіта, медицина, культура та найголовніше – безпека. Безпека – це сервісна послуга, яка повинна забезпечити максимальний порядок і комфорт у будь-якій громаді. Ми й надалі будемо здійснювати превентивну роботу, щоб прикарпатці відчували себе максимально комфортно. Можу впевнено сказати, що тепер поліціянти оперативніше реагуватимуть на виклики мешканців селища Солотвино та наближених сіл. А співпраця поліції та громади буде плідною, — зазначив Володимир Голубош.

Людям відтепер не потрібно буде їхати в райцентр чи у відділення поліції зі своїми проблемами.  Вони зможуть звертатися до поліціянтів у селищі.

У станції, яка розмістилася у приміщенні селищної ради, працюватимуть двоє дільничних офіцерів поліції та один наряд працівників сектору реагування патрульної поліції. Станція обладнана комп’ютерною технікою, створені комфортні умови для спілкування громадян зі своїм дільничним, розміщено інформаційні стенди.

Наголосимо, що відкриття таких поліцейських станцій – це крок до зміни системи взаємовідносин між населенням та поліцією.