На Прикарпатті помер відомий громадський діяч

Суспільство

Сьогодні стало відомо, що у 68-річному віці пішов із життя Ігор Євгенійович Басюк, який майже 30 років керував Радою профспілок області.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОДА.


Нагадаємо, Ігор Євгенійович після закінчення у 1980 році Івано-Франківського інституту нафти і газу 10 років працював у НГВУ «Надвірнанафтогаз», а з лютого 1992 року очолював Раду профспілок Прикарпаття.

“За цей час значно зросла роль профспілкових організацій у вирішенні питань соціально-економічного захисту громадян. З його ініціативи в області забезпечується розвиток та вдосконалення системи соціального діалогу, поглиблення взаємодії профспілок з органами виконавчої влади та об’єднаннями роботодавців. Завдяки цьому досягнуто значних результатів у питаннях колективно-договірного регулювання праці, зростанні рівня заробітної плати та своєчасної її виплати, збереження існуючих та створення нових робочих місць. Як голова правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Ігор Басюк багато уваги приділяв наповненню бюджету Фонду, організації оздоровлення працівників та їх дітей, зниженню захворюваності громадян області”,  — пишуть в облдержадміністрації.


Колеги висловлюють щирі співчуття сім’ї, родині, близьким І. Є. Басюка.