На Прикарпатті помер відомий журналіст

Суспільство

В Івано-Франківську після важкої хвороби помер Заслужений журналіст України Богдан Фіголь. Чоловік від початку російсько-української війни матеріально підтримував поранених атовців.


Про це повідомили в обласній організації Національної спілки журналістів України, яку свого часу він очолював.

Як стало відомо Суспільному, усі свої заощадження він жертвував на благодійність воїнам, які захищають кордони України на сході нашої держави. Примітним є те, що про жертовність Богдана Фіголя знали лише двоє людей – його друзів.

“Богдан Фіголь народився 21 вересня 1941 року в с. Діброві нині Рогатинського району на Івано-Франківщині. Там закінчив сім класів, а середню освіту здобував у Бурштинській середній школі, задля цього щодня долав по 20 кілометрів. Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка”, – йдеться у повідомленні обласної організації НСЖУ.

Свій професійний шлях почав у 1963-му році у Галицькій районній газеті. Працював у львівських часописах. П’ять років був військовим кореспондентом в Україні та Німеччині. Працював журналістом обласної газети “Прикарпатська правда”.

“Богдан Фіголь був уродженим інтелігентом, професіоналом найвищого ґатунку, чуйним і доброзичливим, вірним другом і добрим наставником для багатьох прикарпатських газетярів”, – так написали про колегу спілчани.Переглядів: 269
banner