На Прикарпатті продовжують ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації

Суспільство
Сьогодні під час засідання сесії обласної ради голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів розповів про роботи, які здійснюються для подолання наслідків стихії.


Зокрема, він повідомив, що станом на сьогодні системи електропостачання та водопостачання на території області працюють у штатному режимі. Забезпечено проїзд автодорогами до усіх населених пунктів області, які були зруйновані стихією. Відновлено газопостачання до більше 3-х тисяч абонентів. Залишається відновити газопостачання ще до 1807 абонентів в 16 населених пунктах, повідомляє Іввано-Франківська обласна державна адміністрація.
«Із 276 км зруйнованих автомобільних доріг місцевого значення відновлено 75 км. Із 603 км пошкоджених доріг місцевого значення, відновлено 96 км. З пошкоджених 249 автомобільних мостів, відновлено 51. Разом з тим, 93 автомобільні мости та 80 км берегоукріплень залишаються зруйнованими і потребують як найшвидшого їх відновлення, – зазначив Віталій Федорів. – Особливо у критичному стані знаходяться на сьогодні 14 водозахисних дамб на річках Прут, Черемош, Бистриця Солотвинська, Бистриця Надвірнянська та Рибниця, які належать до сфери діяльності Дністровського басейнового управління водних ресурсів».

Керівник Прикарпаття зауважив, що на проведення відновлювальних робіт на об’єктах, які відносяться до сфери управління Дністровського басейнового Управління водних ресурсів, із Державного бюджету додатково спрямовано кошти в обсязі 50 млн. грн.

«Аварійно-ремонтні бригади Дністровського басейнового управління водних ресурсів поетапно здійснюють роботи на найбільш пошкоджених об’єктах. Зокрема, проводиться розчистка гідротехнічних споруд від наносів, вирубка чагарнику, облаштування під’їзних доріг до пошкоджених ділянок, підготовка зруйнованих об’єктів до повного відновлення, – розповів Віталій Федорів. – Також обласною державною адміністрацією спільно з районами, містами, об’єднаними територіальними громадами відпрацьований пооб’єктний Перелік невідкладних (першочергових) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації».


Переглядів: 160