На Прикарпатті ремонтують відрізок дороги “Криворівня-Чернівці”

Різне

У селі Рівня, що на Верховинщині, продовжують ремонтувати відрізок дороги Р 62 “Криворівня-Чернівці”, яку у 2008-му році пошкодив паводок. На проєкт цього року спрямували 96, 5 мільйона гривень з держбюджету.


Про це повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг в області Любомир Семанів, передає Суспільне.

Житель Рівні Іван Шарваровський каже, що ремонтом шляху в населеному пункті задоволений: “Добре було б, щоб поставили дорожні знаки, аби водії дотримувалися правил. Покриття відмінне. Їхали раніше, як волами, а зараз – швидко. Це дуже делікатна справа – таке покриття. Це відмінно. Зараз людям потрібно з Пробійні (ред. село у Верховинському районі) доїжджати туди-сюди, із сусідніх сіл”.

Зараз на ділянці дороги Р 62 “Криворівня-Чернівці” у селі Рівня активно ведуться роботи. Бригада працівників укладає верхній шар щебеневого асфальтобетону

“Роботи почалися ще з минулого року з облаштуванням крупнозернистого. Цього року з’явилося фінансування і виділили кошти, і ми продовжуємо влаштування верхнього шару. В планах продовжити влаштування нижнього і верхнього шару аж до Чернівецької області”, – каже майстер Андрій Квич.

І додає, що у найближчі 3-4 дні планують закрити ділянку протяжністю 5 кілометрів. Попри карантин на об’єкті працюють 12 працівників. Василь Гуздерко – один із них.

“З березня ми клали нижній шар – КЗ великозерновий, а шар ще має верхній – 5 сантиметів. Асфальт з пластиком розрахований на 10 років дороги. Я гладжу оці шви, спайки – це моя робота. Так працюю 10 років. Вигладжую все”, – розповідає працівник Василь Гуздерко.

Виконроб Богдан Заліщук каже, що зараз працівники виконали 60% робіт: “За 2019 рік зробили два кілометри, за цей – три кілометри вирівнювального шару з регенерацією, водовідведенням. Ще маємо зробити 1,4 кілометра вирівнювального шару, і на всій ділянці щма(ред. – щебнево-мастильний асфальтобетон) з тротуарами і розміткою”.

Роботи на цій ділянці шляху Р 62 “Криворівня-Чернівці”, за словами заступника начальника Служби автомобільних доріг в області Любомира Семаніва, розпочалися ще у 2008 році.

“Перший етап – це було відновлення берегоукріплення, тому що після паводку 2008-го року була пошкоджена ця дорога. Там проїзду фактично не було. 2008-2010 роки виготовлялися підпірні стінки з гербіонів. Забезпечувався тільки проїзд в гравійному покритті. І вже з 2017-го року ми взялися за роботу більш детально і зробили це в асфальтнобетонному покритті”, – каже заступник начальника Служби автомобільних доріг в області Любомир Семанів.

Також додає, що станом на сьогодні вже витратили 28,5 мільйона гривень з 96,5, які передбачені у цьому році на ремонт цієї дороги.



Переглядів: 164
banner