На Прикарпатті рибпатруль затримав чоловіка, який ловив червонокнижну рибу

Суспільство

У середу, 12 лютого, у ході рибоохоронного рейду на річці Золота Липа, що в Тлумацькому районі, державними інспекторами Івано-Франківського рибоохоронного патруля виявлено мешканця села Братишів, що здійснював вилов риби на поплавцеву вудку.


У чоловіка виявили одну особину верховодки звичайної та одну особину вирезуба причорноморського, пише Фіртка з посиланням на Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

“Вказанами вище діями порушено вимоги ст. 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) “Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України”, п. 3.15 Правил любительського та спортивного рибальства”, – йдеться у повідомленні.

Вирезуб причорноморський (Rutilus frisii (Nordmann, 1840) внесений до Червоної книги України (природоохоронний статус виду – зникаючий).

Державними інспекторами проведено огляд екземпляру вирезуба причорноморського. Встановлено, що вона перебувала у снулому (неживому) стані і знаходилася у поліетиленовому пакеті без води.

Складено протокол про адміністративне правопорушення.

Складено опис-оцінку вилучених водних живих ресурсів, акт виявлення та вилучення водних живих ресурсів та знарядь лову.

Проведено профілактичні бесіди із рибалками стосовно заборони до вилову видів риб, перелову понад встановлений Правилами любительського та спортивного рибальства ліміту та “маломірки”.Переглядів: 12