На Прикарпатті спіймали браконьєрів, які наловили 88 кг риби (ФОТО)

Суспільство

Протягом 15-16 січня 2020 року івано-франківськими риб патрульними разом з активістами ГО “Скеля” проведено рибоохоронний рейд на р. Дністер в Галицькому районі. На проведення цього рейду держінспекторів спонукала отримана інформація як від місцевих рибалок, так і в місцях торгівлі рибою.

В результаті вжитих оперативних заходів біля четвертої години ранку 16 січня риб патрульні затримали двох порушників правил рибальства на ріці поблизу м. Галич на одній із зимувальних ям. Браконьєри діяли вночі, використовуючи для встановлення п’яти сіток гумового надувного човна, інформує Фіртка.

На момент затримання в улові порушників було 40 шт. риб загальною вагою 88 кг: 2 екз. червонокнижних вирезубів, 22 екз. сомів, 8 екз. сазанів, 4 екз. ляща та по 2 екз. білизни і білого амура. На місце події негайно виїхали працівники Галицького відділення поліції та надали необхідну допомогу, а також встановили особи порушників – ними виявились місцеві мешканці. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 33 498 грн.

За фактом незаконного зайняття рибним промислом та враховуючи суму завданих збитків працівниками поліції стосовно браконьєрів порушено кримінальне провадження за ст. 249 Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, що для оперативного реагування на випадки порушення правил рибальства в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі працює цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (097) 392-72-80.

Статтею 249 ККУ передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 1 700 до 3 400 грн або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.Переглядів: 13