На Прикарпатті вшанували загиблих Героїв: родини воїнів отримали відзнаки

Суспільство

Сьогодні, 3 березня, в Івано-Франківську знову пролунав “Дзвін пам’яті” в Меморіальному сквері. Поминальний дзвін лунав за кожним полеглим Героєм. Адже ми пам‘ятаємо про їхню жертву та подвиг.


Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа


Спільно з духовенством, військовими та сім’ями наших загиблих Героїв зібралися на спільну молитву і вшанування усіх, хто віддав життя у боротьбі за Україну.


  • Відзнакою міського голови «За честь і звитягу» (посмертно) нагородили Ігоря Гойванюка.
  • Також медалі «За заслуги перед Прикарпаттям» (посмерно) вручили родичам загиблих захисників: Ігоря Ладовського, Андрія Кобзея, Василя Макара, Сергія Матищака, Тараса Мельника, Володимира Вовчука, Івана Матлюка.
  • Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно) – нагороджено Дениса Антіпова.
  • Орденом «За мужність» ІІІ ступеня ( посмертно) – Юрія Лисоконя, Павла Петрушкіна, Дмитра Коровкіна, Миколу Іванчука.
  • Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (посмертно) та медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» ІІІ ступеня (посмертно) – Василя Дільного.
“Цінуємо й шануємо кожного захисника Пам’ятаймо, якою великою ціною ми здобуваємо нашу свободу. Вдячний усім, хто прийшов сюди помолитися і віддати шану Героям. Адже дуже важливо, щоб пам’ять була збережена, не тільки в нагородах, а й у молитвах. Тому стараємось, щоб у нашій громаді були відкриті анотаційні дошки, допомагати фінансово родинам та максимально вшановувати пам’ять наших Героїв”, — йдеться у дописі мера. 


Переглядів: 395
banner