На реконструкцію доріг уряд виділить 66 мільярдів гривень, — Владислав Криклій

Економіка
У рамках візиту на Прикарпаття міністр інфраструктури України Владислав Криклій відвідав Івано-Франківський залізничний вокзал, де поспілкувався з представниками місцевих засобів масової інформації.

«У нас багато проблем і викликів, які потребують негайного реагування та вирішення. У 2020 році по всій Україні буде відновлено чотири тисячі кілометрів доріг. На сьогодні ми збудували за 68 днів 134 км дороги. Такими швидкими темпами плануємо будувати значно більше», – підкреслив Владислав Криклій, повідомляють в ІФ ОДА.

Міністр зазначив, що на реконструкцію доріг уряд виділить 66 млрд грн, налагоджується співпраця з ЄБРР, іншими міжнародними фінансовими організаціями для залучення коштів на будівництво доріг, мостів та інших об‘єктів інфраструктури.

«Основне завдання – підвищувати соціальні стандарти, щоби зручні дороги проходили до опорних об’єктів — шкіл, лікарень, поліцейських відділень. Особливу увагу приділимо прикордонним областям, щоб Європа починалась з першого метра дороги. З першого метра української землі пункти перетину мають бути сервісними і зручними», – наголосив посадовець.