Начісування та інші зачіски, які небезпечні для здоров’я волосся

Здоров`я

Які зачіски вважаються небезпечними і не рекомендовані.

Зачіски покликані покращувати зовнішність, однак при цьому є найнебезпечніші зачіски, які тільки зіпсують локони і серед них — начісування. Багато представниць прекрасної статі не проти поекспериментувати на своїм зовнішнім виглядом. Але не завжди така затія може виявитися вдалою.

Начісування призводить до ламкості і тьмяності локонів

Найчастіше на стан волосся впливає стан здоров’я, а також харчування і спосіб життя. Однак є і зовнішні фактори, серед яких зачіски. Ось чому так важливо піклуватися про правильні аксесуари. Так, наприклад, слід підбирати гумки зі шпильками тільки з гладкою поверхнею. Адже саме від них залежить укладання волосся. Якщо шпильки будуть мати неприйнятну поверхню, тоді вони запросто зіпсують волосся. У далекі 1960-і роки така зачіска, як начісування, була однією з найпопулярніших в Радянському Союзі. Волосся розчісували проти росту волосся, щоб в результаті вийшов пишний пучок.

Під час створення такої зачіски кутикули волосся сильно пошкоджуються. Але ж це дуже шкідливо. Іншими словами, слід просто відмовитися від затії робити собі начісування, якщо не хочеться зіпсувати шевелюру. Адже потім її доведеться досить довгий час відновлювати. А це не настільки дешево до того ж. Завдяки начісуванню локони стануть жорсткими, тьмяними, втратять блиск і будуть схожі на мочалку. Є ще одна деталь, про яку важливо знати. Якщо волосся досить швидко стає жирним, то це свідчить про те, що швидше за все чоловічі гормони зашкалюють. Так і локони можуть почати випадати, як результат.

Багато хто впевнений в тому, що при такій проблемі, як жирність, слід купувати шампунь для жирного волосся. Однак насправді це помилка. Річ у тім, що подібний засіб дуже сильно знежирює шкіру і при цьому стимулює ще більше вироблення шкірного сала. Тому найкраще надавати перевагу нейтральному шампуню. Наприклад, можна купити для блиску волосся, з різними корисними екстрактами, інгредієнтами, оліями в складі.

Також важливо звертати увагу на стан свого проділу. Якщо він занадто широкий, то це привід для відвідування трихолога. Адже випадання волосся — це досить серйозна проблема, яку важливо вчасно розпізнавати і лікувати. При цьому, довжина волосся ніяк не впливає на його стан. Тому укорочення локонів не має сенсу, якщо вони раптово почали випадати. Тільки лікар може точно сказати, в чому причина проблеми, після проведення спеціальних аналізів.

Які зачіски вважаються небезпечними і не рекомендовані

Крім начісування, є ще й інші зачіски, які не варто собі робити. Адже вони небезпечні для здоров’я волосся і можуть привести до тьмяності, випадання, втрати блиску і інших проблем.

Хвіст

Хвіст — це досить поширена і популярна зачіска серед прекрасних дам. Великий її плюс полягає в тому, що багато часу на її створення не потрібно витрачати. Адже саме часу так часто не вистачає діловим людям, тому багато хто шукає варіанти, як його витрачати з розумом і економно. Однак в результаті за це можна поплатитися. Річ у тім, що хвіст просто порушує кровообіг в шкірі голови. Локони сильно страждають від цього.

Живлення волосся порушується, що призводить до таких проблем, як випадання, тьмяність, втрата блиску. Тому краще купувати такі гумки, які будуть делікатно фіксувати зачіску. Вони мають бути м’якими і еластичними. І тугий хвіст робити не варто при цьому.

Африканські косички

Колись був час, коли африканські косички були особливо популярними. І навіть зараз деякі представниці прекрасної статі роблять собі таку незвичайну і цікаву зачіску. Однак при її створенні відбувається сильний натяг локонів, що є сильним стресом для них, а також для шкіри голови. Шевелюра стає вкрай важкою, в результаті чого виникає дискомфорт. Мало того, можуть ще й головні болі з’явитися і болі в м’язах.

Загалом, така зачіска не варта того, щоб потім волосся почало випадати, втратило свою пружність, цілісність, блиск і стало, немов мочалка.

Нарощування локонів

Завдяки нарощуванню волосся є ризик втратити чверть своїх власних. І це не жарт. Якщо майстер непрофесіонал або малодосвідчений, то це ще більше погіршує ситуацію. Під час нарощування, капсули зі штучними локонами прикріплюються до натуральних. Вони ж можуть бути причиною розладу сну. В результаті волосся обтяжується і сильно страждає, а кровообіг в голові і коренях порушується. Краще відмовитися від нарощування волосся, якщо свої локони не хочеться зіпсувати.

Джерело