Найспокійніші великі породи собак: топ-5 величезних вихованців, що дивують своєю безтурботністю

Наука

Собаки зі спокійним характером впишуться в абсолютно будь-яку сім’ю з дітьми та літніми людьми.

Їх добродушний і миролюбний характер робить їх дуже популярними, а якщо врахувати їх вражаючі розміри і привабливий зовнішній вигляд, то на вулиці увага буде до таких порід собак забезпечена надовго. Ці вихованці дуже слухняні, їх легко дресувати і до того ж вони спокійно переносять сусідство з кішками та іншими дрібними тваринами.

Великий плюс спокійних порід: немає зайвого шуму, вони не будуть гавкати з-за дрібниці. На вигляд ці величезні і суворі собаки насправді дуже милі і добрі істоти, які підкорюють багатьох.

Сенбернар

Незворушний, трохи сумний і добрий гігант є ідеальним собакою для сім’ї. Він обожнює дітей, любить з ними грати і пустувати. Цікаво, що вони не допустять того, щоб дитина потрапила в біду, вони буквально не спускають з неї очей. Сенбернари — хороші няньки.

Ньюфаундленд

Ньюфаундленд не тільки спокійна собака, але вона сама не терпить гучних криків, зайвого шуму. Ця порода створена для того, щоб служити людині. Любить спілкування з дітьми, з малюками проявляє велике терпіння, дозволяючи їм майже все. Їх відрізняє гострий розум, вони здатні приймати власні рішення.

Німецький дог

Спокійний гігантський аристократ, з вірним серцем. Попри вражаючу зовнішність, у нього дуже ніжний і ласкавий характер. Німецький дог відмінно підходить на роль охоронця, він готовий померти за господаря і його дітей. Важко переносить самотність, йому постійно потрібна компанія.

Мастіфи

Вони не створюють багато шуму, дуже спокійні. Їм достатньо того, що господар просто знаходиться поруч, а не грає з ними. Дуже чутливий і емоційний пес, попри грізний вигляд. Може образитися на поганий жарт. Добре піддається дресуванню, володіє високим розвиненим інтелектом.

Бернський зенненхунд

Чарівний, усміхнений пес стане справжнім улюбленцем для всієї родини. Терплячі, тактовні, добрі собаки, які стануть справжніми друзями для дітей і дорослих. Бернський зенненхунд не буде вимагати від господаря постійно уваги, він завжди знайде, чим зайнятися самостійно.

ДжерелоПереглядів: 607