Наймодніші анімалістичні принти на весну 2020 року

Територія успіху

Які звірині принти прийшли на зміну леопардові?

Багато хто боїться анімалістичних принтів так, наче ці тварини можуть раптом ожити на їх тілі і проковтнути своїх “господарів” живцем. Насправді в тому, щоб пристрасно любити “звірині” окраси немає нічого поганого. Особливо у 2020-му році.

Як би фешн-індустрія не ратувала за всепоглинаючу скромність, лаконічність і “повсякденність”, анімалістичні принти все ще залишаються обов’язковим елементом будь-яких рейтингів сезонних трендів. Погодьтеся, без такої частки правильної екзотики сучасний модний процес був би не таким яскравим, живим і цікавим.

Звичайно, всім вже добряче набрид всюдисущий “леопард”, який не став більш актуальним навіть після того, як кутюр’є постаралися пофарбувати його в кислотні кольори. Як не намагайся, а вибити з нього дух провінційності, ширвжитку дуже важко. Але на зміну застарілим орнаментам щосили прагнуть прийти нові анімалістичні забарвлення.

Навесні 2020 ми рекомендуємо вам придивитися до свіжих варіацій на стару тему. Зебра, крокодил і змія — нові герої фешн-хронік. Саме вони зможуть додати у ваш образ пристрасності, запалу і зухвалості, при цьому залишивши ваш титул дами недоторканим. Ми представляємо топ-3 стильних забарвлень весни 2020, і розповідаємо, як правильно їх носити.

Тиснення під крокодила

Якщо ви вирішили навесні 2020 погратися з “тваринними” натурами, але поки не зовсім розумієте, як це зробити з найменшими втратами, придивіться саме до крокодила. Адже це навіть не принт, а швидше фактура, яка миттєво облагородить ваш образ. Сумка, взуття — звичний вибір для імітації крокодилової шкіри, тому не станемо вам забороняти більш сміливі модні рішення. Тренч, штани або пальто зі штучного матеріалу будуть виглядати максимально стильно — те, що потрібно для повноцінного весняного фешн-захоплення.

Зебра

Дуже складний принт, який при неправильному поводженні може легко зіпсувати загальне враження від вашого іміджу, або додати кілька зайвих кілограм вашим проблемним зонам. Для того, щоб уникнути всіляких непорозумінь, краще зупинитися на одному предметі гардероба “з зеброю”. Повірте, сумки, взуття або топа буде достатньо, щоб показати всім, що ви вмієте поводитися зі складним “матеріалом”, але при цьому і знаєте, що вам дійсно личить.

Змія

Коли “змія” тільки починала своє модне сходження, то зустріти її можна було лише в її натуральному забарвленні — сіро-графітовому. Зараз дизайнери вдосконалили цей орнамент настільки, що модниці поголовно носять і помаранчеві, і зелені, і коричневі варіації. Якщо проти останнього ми не маємо нічого проти, то до перших двох ми б порадили ставитися з більшою обережністю. Не забувайте про те, що кислотні кольори більше до лиця 15-річним дівчаткам, а не благородним жінкам 30+. Більш того, щоб не переборщити, краще зупинитися на одному предметі гардероба зі зміїним принтом — екзотика цікава лише в обмежених кількостях.

Погодьтеся, з подібними “тваринними” принтами зможе впоратися навіть дама, яка не надто професійно розбирається у фешн-індустрії. Якщо викинути з голови всі думки про леопардів, то виявиться, що анімалістичні орнаменти цілком можуть виглядати стильно і круто, і навіть лаконічно.

Звичайно, здебільшого це відноситься до “зміїних” принтах, які виглядають неймовірно мінімалістично завдяки своєму природньому забарвленню. Не менш екзотично, але водночас і спокійно виглядає шкіра, тиснена під крокодила — сумка з такого матеріалу виразно повинна стати героїнею ваших весняних луків 2020 року. Якщо ж говорити про зебру то вона більш вимоглива, ніж її “подруги”, але і для неї ми зможемо знайти правильне застосування, якщо пам’ятати про базове правило мінімалізму, і не соромитися вибирати нестандартні кольорові варіанти звичного принта.

Джерело