Найпоширеніші помилки під час використання дезодоранту і антиперспіранту

Технології

Корисні лайфхаки.

Використання дезодорантів і антиперспірантів міцно увійшло в наше повсякденне життя. Однак неправильне їх використання, як виявилося, може не дати очікуваного результату.

Перш за все слід твердо усвідомити, що основне завдання антиперспіранту — це зменшувати потовиділення, а за допомогою дезодоранту можна позбутися неприємного запаху. Тому ці косметичні засоби слід використовувати строго за призначенням. Знизити ефективність антиперспірантів можна, якщо нанести його на шкіру, відразу після душу — тобто — на вологу.

Щоб шкіра після нанесення дезодорантів і антиперспірантів не покрилася висипом, краще відмовитися від звички використовувати антиперспірант відразу після видалення волосків за допомогою бритви. Навряд чи нанесення дезодоранту на брудну шкіру, а так само декілька разів протягом дня, допоможе придбати запах свіжості. Тільки нанесення на чисту суху шкіру дозволить вам насолоджуватися свіжістю. Так само варто уникати і посиленого використання засобів, зволожуючих пахвову область.

Для того, щоб знизити потовиділення, дерматологи рекомендують наносити антиперспіранти не вранці, а ввечері, після прийняття душу і перед сном. У цей період часу потові залози найменш активні, а значить з’єднання з антиперспіранту зможуть легше і надійніше їх “блокувати”. Попри різноманітність дезодорантів і антиперспірантів слід пам’ятати, що наявність ароматизаторів і спирту в складі даних косметичних засобів може викликати у деяких людей проблеми зі шкірою у вигляді алергічних реакцій.

Джерело