Навіщо треба знімати підкрилки з автомобіля і як часто це треба робити

Технології

Експерти пояснили, чому цю процедуру варто проводити хоча б один раз на рік.

Підкрилки на автомобіль встановлюють або на заводі, або самі автолюбителі, адже вони захищають колісні арки від бруду, піску, та й в салоні стає тихіше — адже камені барабанять не по металу.

Але іноді підкрилки треба знімати. Чому і як часто?

Підкрилки ставлять більшість автолюбителів, оскільки користь від них очевидна. Однак в процесі експлуатації в простір за цим захисним елементом потрапляє бруд і пісок. Це і може стати причиною серйозних неприємностей.

Почнемо з того, що місце під лобовим склом постійно «атакує» вода, бруд і листя. На швидкості “рідину” здуває, а ось на малих швидкостях (або коли машина довго стоїть) вода упереміш з тим, що прилетіло з вулиці, виявляється в коробі повітропритоку, а потім потрапляє в порожнини за передніми підкрилками. Звідси, за розрахунками конструкторів, вона повинна стікати на асфальт. Так і відбувається, коли машина нова і дренажні отвори не забилися листям.

А з часом це відбувається неминуче. Тому коли листя закупорюють дренаж, це місце починає заростати відкладеннями. Листя починає гнити, провокуючи початок корозії. Якщо на заводі-виробнику антикорозійній обробці машини приділили недостатню увагу, на кузові з’являються осередки корозії. Причому зауважує це власник занадто пізно, коли вже на крилах спучилася фарба.

На щастя, процедура очищення проста. Досить зняти кріплення з задньої частини підкрилка і відігнути його. Ну а після залишається видалити всі забруднення. Це роблять за допомогою портативних автомийок. Якщо після чищення виявите іржу, її потрібно видалити, а місце обробити антикором, інакше корозія почне розростатися.

Чищенням підкрилок треба займатися мінімум раз на рік і краще до настання холодів, тому як пластик на морозі твердне. А це означає, що сам підкрилок і його кріплення можуть тріснути, що спричинить додаткові витрати.

Джерело



Переглядів: 294
banner