Названі рослини, що володіють потужною противірусною дією

Здоров`я

Існує ряд лікарських трав, які успішно борються з інфекціями.

Протягом тривалого періоду часу люди боролися з вірусною інфекцією за допомогою рослин. В даний час визначені рослини, що володіють противірусною дією.

Орегано

Основу даної рослини становить карвакрол — речовина, яка здатна протистояти вірусам. Експеримент з мишами показав зниження активності норовірусу у гризунів при використанні олії орегано. Так само визначена висока ефективність карвакролу відносно вірусу простого герпесу, ротавірусної інфекції та вірусу, що викликає респіраторні захворювання.

Шавлія

Своїм противірусним властивостям шавлія зобов’язана сполукам сафіфінолідів, що містяться в ньому. Лабораторно доведено скорочення активності ВІЛ, при впливі на нього екстрактом шавлії.

Базилік

Крім того, що ця рослина є чудовою приправою до м’ясних страв, у складі базиліка виявлені речовини, здатні послаблювати дію ентеровірусів, вірусу герпесу.

Фенхель

Екстракт фенхелю успішно застосовується для боротьби з вірусом герпесу. Таку властивість фенхель отримав завдяки наявності в ньому транс-анетолу.

Часник

Попри багато критичних висловлювань стосовно противірусних властивостей часнику, вченим вдалося довести ефективність його екстракту при лікуванні бородавок. Так само слід пам’ятати, що часник володіє противірусними властивостями відносно вірусів грипу А, В, вірусної пневмонії і риновірусу.

Розмарин

Олеанолова кислота — головний компонент розмарину, яка допомагає протистояти вірусу герпесу, ВІЛ, грипу, гепатиту А.

Ехінацея

В умовах лабораторії визначені властивості екстракту ехінацеї по зниженню активності вірусу герпесу і грипу.

Бузина

Проведене дослідження в умовах лабораторії на гризунах, показало високу ефективність щодо зниження активності вірусу грипу та підвищенню захисних сил організму у гризунів. Прийом екстракту бузини добровольцями з застудою, показав зниження симптомів верхніх дихальних шляхів, спровокованих вірусною інфекцією.

ДжерелоПереглядів: 35