Незаконні порубки дубів на мільйони гривень – підозрюють жителя Прикарпаття

Суспільство

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Івано-Франківської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю за фактом незаконних порубок дерев, що спричинили збитки на 535 тис. грн (ч. 4 ст. 246 КК України).


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру


За даними слідства, у квітні 2022 року підозрюваний разом з іншими особами здійснили незаконну порубку особливо цінної деревини в Поляницькому лісництві ДП «Болехівське лісове господарство».


Вони самовільно зрізали 34 дуби, розпиляли та реалізували частину деревини, а решту – зберігали за місцем проживання підозрюваного.


Чоловік здійснює підприємницьку діяльність у сфері торгівлі деревиною та будівельними матеріалами, тому був добре обізнаний про види дерев та порядок видачі спеціальних дозволів на використання лісових ресурсів.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП в Івано-Франківській області.


Нагадаємо, у січні 2023 року йому повідомили про підозру у незаконних порубках дубів на 1,5 млн грн у Долинському спеціалізованому агролісгоспі. Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні прокурори передали до суду.


Переглядів: 720
banner