Ніжний нейл-арт: модні ідеї для молочного манікюру

Територія успіху

Молочні кольори — відмінне рішення для будь-якого образу, вони не привертають зайву увагу, не дратують око і ніколи не виглядають вульгарно.

Тренд на «молочний» манікюр став особливо популярним в останні пару років, деякі нейл-майстри пояснюють таку велику популярність дизайну серед дівчат універсальністю світлих відтінків, які йдуть всім без винятку, інші щиро вірять, що молочний манікюр — це свого роду новий вид класики, як, наприклад, класичний червоний або «френч».

Уявіть собі зволожуючу ѕра-процедуру для рук на основі теплих молочних ванночок з аромаоліями. Так ось, саме такий ефективний спосіб догляду за шкірою рук надихнув любителів манікюру на створення нового тренду. У соцмережах можна знайти купу надихаючих фоток з ідеями молочного манікюру. Ці надихаючі картинки не залишать вас байдужими, навіть якщо ви не особливий любитель романтичного нюдового манікюру.

Такий манікюр дає можливість майстру експериментувати у всіх напрямках, адже на «молочній» базі виграшно виглядає практично будь-який дизайн: блискітки уздовж вільного краю нігтя, яскравий акцент на одному пальці з допомогою гліттера, а також будь-який кольоровий лак, нанесений у вигляді розтяжки або мазка. Ви можете також використовувати будь-який геометричний дизайн.

До переваг молочного манікюру також варто віднести його стійкість: навіть якщо ваш лак трохи облущився, то це не так сильно впадає в очі, як у випадку з яскравими відтінками гелевого покриття. Однак у роботі з молочними відтінками завжди є кілька нюансів: по-перше, нігтьову пластину, якщо вона нерівна, необхідно опрацювати таким чином, щоб при нанесенні лаку не було видно ніяких вад, а по-друге, молочні кольори можуть лягти злегка смугою, тому іноді необхідно наносити їх максимально акуратно у кілька шарів.

Ідеї молочного дизайну нігтів

ДжерелоПереглядів: 61