Обласна рада призначила головного лікаря Обласної дитячої лікарні

Суспільство

Івано-Франківська обласна рада призначила Тараса Мельника керівником Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.


За це рішення проголосувало 52 депутати, пише Голос-Інфо з посиланням на Галичину.

Зазначимо, що Тарас Мельник переміг у конкурсі на посаду керівника ОДКЛ. Однак, під час розгляду цього питання у травні забракло голосів для призначення цієї кандидатури.

Після провалу кандидатури, в ОДА заявили, що оголосять новий конкурс на цю посаду.

Представники трудового колективу неодноразово пікетували будівлю ОДА з вимогою призначити переможця конкурсу.

Тарас Мельник з трибуни облради заявив, що після виграного конкурсу він програв «інформаційну війну», в результаті чого депутати не затвердили його кандидатуру з першої спроби.

Він пообіцяв, що за його керівництва лікарня працюватиме більш ефективно. Зокрема, новий керівник планує скасувати половину платних послуг, які надаватиме лікарня і при цьому не зменшити обсяги фінансових надходжень.

За його словами, лікарня повинна бути лікарнею, а не підприємством, і надавати якісні медичні послуги, а гроші прийдуть.

Біографічна довідка.

Заступник медичного директора з хірургічної роботи Мельник Тарас Михайлович народився 4 червня 1965 року в селі Пшеничник Долинського району. У 1979 р. з відзнакою закінчив Пшеничниківську восьмирічну школу. З 1979 р. по 1983 р. навчався в Івано-Франківському медичному училищі.

Після закінчення медучилища працював акушером Вишківської амбулаторії. З 1983 р. по 1985 р. – служба в рядах Радянської Армії.

З 1985 р. по 1991 р. навчався в Івано-Франківському медичному університеті. У 1991 році пройшов інтернатуру по анестезіології-реанімації дитячого віку.

З 1 серпня 1992 року прийнятий на посаду лікаря-анестезіолога-реаніматолога палат інтенсивної терапії реанімаційного відділення обласної дитячої лікарні.

З 2 січня 2001 року призначений заступником головного лікаря з хірургічної роботи.

Має вищу кваліфікаційну категорію по „Дитячій анестезіології” та „Організації управління охороною здоров’я”. Провів понад 500 загальних знеболень новонародженим дітям.

Автор понад 40 наукових праць та статей. За час роботи Тарас Михайлович неодноразово нагороджувався грамотами ОДКЛ, почесними грамотами ГУОЗ ОДА та МОЗ України.