Обов’язково вийдемо з цієї війни переможцями і не поступимося своєю державністю – Ганна Маляр

Культура

Сьогодні, 28 липня, українці вперше відзначають День Української Державності.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці заступника Міністра оборони Ганни Маляр.

«Багато поколінь нашого народу боролися за право мати свою країну і сьогодні ми відстоюємо нашу державність у війні з російським агресором.  Ця війна триває не 155 днів, не 8 років, а сотні років. Найбільша помилка окупантів в тому, що кремль послав рабів підкорювати вільних», – йдеться у повідомленні.

Ганна Маляр зазначає, що захисники і захисниці впевнено тримають фронт, керівництво держави, дипломатичні служби та інші органи невтомно працюють на своєму фронті, як і весь український народ.

За її словами, ми обов’язково вийдемо з цієї війни переможцями і не поступимося своєю державністю, яку так тяжко виборювали.

Заступник Міністра оборони також цитує слова української письменниці Ліни Костенко: «А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни» і додає, що Ліна Костенко дуже влучно вмістила думку тієї реальності, в якій ми сьогодні живемо.

Впевнено разом рухаємося до Перемоги!

З Днем Державності!

Слава Україні!

Джерело



Переглядів: 121