Офісний манікюр: надихаючі варіанти дизайну на овальні нігті

Територія успіху

Дрес-код дрес-кодом, а хороший манікюр ніхто не відміняв. Про те, як знайти золоту середину між стриманістю і креативом, в нашому матеріалі.

Офісна робота не завжди пов’язана із суворим дрес-кодом. Але якщо обмеження все-таки є, треба знати, як правильно їх обходити. І якщо без яскравої футболки в офісі можна обійтися, то без гарного манікюру — куди складніше.

Офісний «фейсконтроль» можна пройти і з самим складним нейл-дизайном. Головне — дотримуватися ряду правил і знаходити оптимальні поєднання кольорів. А овальна, класична форма нігтів для таких експериментів — ідеальний майданчик.

Мінімалістичний дизайн

Пастельні і нюдові тони в якості основи — ідеальне прикриття для цього дизайну. Колеги та начальство можуть і не помітити маленьких візерунків у самої кутикули або по краю нігтя. Зате душу власниці манікюру ця «таємниця» буде гріти.

Для мінімалістського дизайну краще вибрати кілька нігтів, а решту залишити в базовому кольорі. Так манікюр не виглядатиме важко. В якості малюнків підійдуть квіткові та рослинні візерунки, а також акуратні точки і штрихи.

Нестандартний френч

Не згадати френч у цій добірці було б злочином. Це універсальний варіант для офісу: не монотонно, але і не химерно. Всупереч стереотипам, френч підійде і овальній формі нігтів, головне — не перестаратися.

Нестандартність френча — у незвичному поєднанні кольорів. Білу або нюдовую основу можна поєднати з золотими або бронзовими кінчиками. Тим, хто втомився від пастельних відтінків, можна зробити тонку чорну лінію.

Мармуровий манікюр

Коротким овальним нігтям ідеально підійде мармуровий дизайн, який останнім часом став трендовим. Базовими для такого манікюру не обов’язково мають бути пастельні тони. Можна вибрати більш темні, але все-таки натуральні відтінки.

Мармуровий дизайн можна доповнити смужками фольги, але наносити їх краще тільки на кілька пальців. Інакше манікюр може не вписатися в параметри суворого дрес-коду.

Геометрія

У цьому сезоні, як і в кількох попередніх, без геометрії нікуди. Стилісти радять вибирати контрастні кольори для основи і самого малюнка. Але занадто буквально цю раду сприймати не варто. Поєднання кольорів «вирви око» навряд чи впишеться в правила суворого дрес-коду.

Однак саме геометрію можна назвати найбільш офісним варіантом. Строгі лінії і спокійні кольори ідеально підходять для робочої обстановки. Ті, кому не вистачає яскравих акцентів, можуть додати трохи гліттера. Але тут головне слово — «трохи».

Deep design

Як об’єднати строгий офісний дрес-код і пристрасть до малюнків на нігтях? Використовувати техніку deep design. Це ідеальний манікюр для тих, хто шукає компроміси.

За допомогою спеціальних трафаретів на нігті можна нанести прозорі обриси будь-яких фігур і малюнків. Здалеку такий манікюр здається однотонним, зате при близькому розгляді може здивувати.

Градієнт

Здавалося б, всім відома техніка, але скільки у неї варіантів застосування! Від класичного горизонтального градієнта до розтяжки блискіток. Від градієнта втиркою до вертикального, що об’єднує всі п’ять пальців омбре. Варіантів тут маса. Градієнт можна об’єднати і з френчем, і з геометрією, і з трафаретними малюнками. Боятися експериментів з цим дизайном не варто, а подумати про більш стримані кольори потрібно. Не то від контрастних переходів втомитеся не лише ви, але і ваші колеги.

Однотонний манікюр

Ні, однотонний манікюр не означає нудний. Якщо в попередніх варіантах йдеться про поєднання кольорів, то тут увагу зосереджено на зміні текстур. Як варіант, можна нанести єдиний базовий колір на всі нігті, але деякі з них виділити. Тут підійде матовий топ, втирка або пудра. Можна додати гліттер, а можна змішати матове і глянсове покриття на одному нігті. Варіантів безліч, головне пам’ятати, що змиритися із суворим дрес-кодом допоможе фантазія.

ДжерелоПереглядів: 32