Ознаки, за якими візажисти визначають хороший тональний засіб навіть за невеликий бюджет

Територія успіху

Як вибрати тональний крем.

Вибрати “свій” тональний крем непросто. З одного боку, здається, що хороших засобів в мас-маркеті немає. З іншого, шкода витрачати сотні на тюбик з люксового сегменту. Адже через пару місяців він закінчиться і доведеться купувати такий же. Що ж робити? Візажисти рекомендують тональний крем… понюхати. І не тільки. Ось 4 ознаки, за якими фахівці визначають гарний тональний засіб навіть за невеликий бюджет.

Видавлена з тюбика крапля розтікається

Не варто гнатися за занадто густими тональними засобами. Професіонали називають їх “замазками”. За рахунок щільної консистенції, великого вмісту силікону і пудри вони відмінно приховують розширені пори, почервоніння, навіть нерівності на шкірі. Але мінусів у таких кремів більше, ніж плюсів.

На жирній шкірі силікон через кілька годин починає блищати, а пудра на сухій шкірі підкреслює глибокі заломи.

Крем повинен бути досить рідким, щоб рівномірно розподілятися по обличчю і не лягати маскою. А такий запросто можна знайти і в мас-маркеті теж.

Тюбик не пахне мінеральною олією

Візажисти рекомендують понюхати дитячу мінеральну олію — ту саме, про яку в рекламі говориться, що від неї «ваша шкіра буде, як у немовляти». А потім “винюхувати” цей запах, вибираючи тональник. Якщо олія відчувається навіть через віддушку, значить, її забагато.

Мова не йде про те, що мінеральна олія закупорює пори і провокує появу прищів. У когось провокує, у когось — ні. Кожна доросла жінка вже розібралася, чи може вона користуватися косметикою з синтетичними компонентами, або їй підходить тільки натуральна. Але, коли олії дуже багато, крем виходить занадто жирний. Це означає, що він не порадує стійкістю, зате точно буде сально блищати.

До речі, “олійні” тональні креми є в будь-якій ціновій категорії. Будьте акуратнішими.

У відтінку витриманий баланс рожевого і жовтого

Звучить така рекомендація складно: не кожна жінка — колорист з досвідом. Як визначити, витриманий цей баланс чи ні?

Фахівці дають чітку рекомендацію: шукайте в маркуваннях відтінків літери R (rose) і C (cool), позначення «Porcelain» і «Ivory». Якщо вони є — це значить потрібно насторожитися, ретельно “приміряти” тон на обличчя перед покупкою.

Річ у тім, що рожевий підтон найнебезпечніший. Навіть якщо ваша шкіра має власний рожевий відтінок, то він проявляється не скрізь: на щоках, в місцях, де судини ближче до поверхні. А ось після тонального крему все обличчя стане рівномірно рожевим, як п’ята немовляти. Вам точно потрібен такий ефект?

Немає позначки “для професіоналів”

Професійні гримери і візажисти на знімальному майданчику не стурбовані тим, як макіяж виглядатиме в житті, при природному освітленні. Так само і професійна косметика, розроблена для різних зйомок: замазує все, але створює на обличчі матову маску.

Якщо ви не збираєтеся на фотосесію, де за обсяг зображення відповідає правильне світло, то вам все ж потрібен макіяж, а не грим. Тому і позначка “професійний” буде зайвою.

Ну і звичайно, тональний крем важливо не тільки правильно вибрати, але і правильно нанести.

Ось основні правила:

  • Перед застосуванням потрібно зволожити шкіру.
  • Наносити можна чим завгодно, але кисть дає найбільш рівномірний тон, спонж простіший інших засобів у використанні, пальцями — найекономічніший спосіб.
  • Важливо не забути пропрацювати межу шиї.
  • Для кіл під очима потрібен додатковий засіб — консилер.
  • Результат бажано закріпити пудрою.

Джерело



Переглядів: 229
banner