Під міською радою зібралися десятки мітингувальників

Суспільство

Так, жителі вулиць Південний бульвар 28, 30, 30а та Короля Данила,11а вже кілька місяців звертаються до міської влади щодо незаконного будівництва у їхньому дворі багатоповерхівки.

Як розповів один із протестувальників Володимир Чижик, з липня місяця забудовник “О.І.Груп” Олег Гладун розпочав активне будівництво, пише Бліц-інфо.

“Там зараз вирили котлован і ведуться монтажні роботи. Готують проїзд для крану. Гральний майданчик став небезпечною зоною. Огороджувальний паркан, з якого виступають цвяхи, розташований у метрі від дитачої гірки. Усю техніку підключають до електроживлення сусідніх будинків. У деяких квартирах падає напруга. Ми неодноразово зверталися до влади. 4-5 місяців назад нам давали відписки, що жодних дозволів на будування за цією адресою нікому не видавали. Та вже в липні ми отримали документ, що забудовнику дозволено розпочинати роботи”, – розповів пан Володимир.

Також мешканці зазначають, що у жителів будинку шахрайським методом зібрали підписи на підтримку забудови. 

Спочатку нам принесли папери, де вказано, що збирають підписи на заміну каналізації. Вже пізніше, на сесії міськради, я особисто забрав з рук мера цей папір, де було дописано “та будівництво багатоповерхового будинку”. Виходить нас обдурили“, – обурюється Володимир Чижик.

Додамо, що перший заступник міського голови Микола Вітенко запропонував мітингувальникам обговорити проблему сьогодні на особистій зустрічі.

 Переглядів: 13