Подарунки, які залучають щастя і добробут в будинок

Культура

Які підносити презенти дорогим вам людям, щоб не нашкодити їх енергетиці.

Подарунки — частина нашого буття і культури. Деякі презенти особливо добре дарувати, адже вони привертають щастя і добробут в будинок.

Як мінімум, 7 різних подарунків здатні принести їх одержувачам добробут, любов, мир і достаток. Тому візьміть собі на замітку, які подарунки краще дарувати дорогим вам людям, не нашкодивши ні їх енергетиці, ні своїй. Адже деякі варіанти подарунків можуть завдати шкоди як дарувальнику, так і одержувачу.

Відомо, приміром, що подругам не варто дарувати тарілки (існує повір’я, що ви з таким подарунком перенесете одержувачу свої жалі та біди), а годинник — не найкращий подарунок для коханої (кажуть, що піднести годинник в подарунок — це наблизити розставання).

7 подарунків, які залучають щастя, любов і добробут

  1. Квітка в горщику. Якщо її подарувати щиро і від душі, то вона принесе одержувачу мир і достаток у дім.
  2. Мішечок із зерном. Такий презент підносять на весілля. Він стане оберегом родинного добробуту і щастя, а молодята житимуть у злагоді та достатку.
  3. Свічки (воскові або парафінові), бувши символом домашнього вогнища, розпалять вогонь любові в будинку, який отримав цей презент.
  4. Нове взуття. Його дарують перед поїздкою. Воно зробить її вдалою, легкою і прискорить повернення додому.
  5. Глиняний посуд. Піднесений на новосілля, глиняний посуд принесе достаток в нове житло, а життя домочадців буде щасливим.
  6. Шарф. Якщо жінці подобається якийсь чоловік, то йому слід піднести в подарунок шарф, щоб викликати відповідні почуття. А якщо чоловік закоханий у дівчину, то їй краще подарувати гребінець.
  7. Кухонні рушники. Щоб залучити в життя молодої дівчини завидного нареченого, її заміжня подруга може подарувати їй кухонні рушники.

ДжерелоПереглядів: 20