Поліціянти розповіли кого “накрили” у парниках з марихуаною (ФОТО)

Кримінал

12 вересня відбулася прес-конференція — за фактом зберігання , виготовлення з метою збуту наркотичного засобу-марихуани та посіву конопель в особливо великих розмірах.

На Косівщині було виявилено плантацію марихуани у парниках.

Група осіб орендувала землю площею 4 га. Було виявлено більше 20 «працівників». Вони перебували там з власної волі і отримували доволі гідну заробітню платню.
«Робітники»проживали у відповідних будовах біля теплиць з усіма умовами для «праці». Більш того , територія була обладнана камерами спостереженнями і охоронявся озброєними охоронцями.

Стало відомо , що до діяльності «підтриємства» причетний Олександр Яворський. Продукцію збували закордоном.
У ході обшуку було виявлено майже 100000 рослин коноплі, понад 500 кг висушеного суцвіття , понад 400 кг мелених суцвіть , 140 кг сухого листя , майже 100 кг суцвіть та листя коноплі.

Загалом вилучено близько 1200 кг марихуани вартістю понад 50 мільйонів євро. Крім того ,вилучено вентилятори, сушки, ваги, систему поливу та зрошування, а також промислове обладнання, за допомогою якого працівники теплиці сушили та відділяли на різні сорти та виготовляли з них особливо небезпечний наркотичний засіб-марихуану.

Володимир Голубош розповів, що на даний час трьох фігурантів затримано в порядку ст.208 КПК України і  триває досудове розслідування.Переглядів: 128