Посол ЄС та представниця ЄІБ зустрілися з лідерками Прикарпаття

Політика, Суспільство

Роль жіночого лідерства у відновленні та економічній стабільності громад стала центральною темою зустрічі міжнародних партнерок із представницями місцевого самоврядування Івано-Франківщини. Регіональний офіс програми «U-LEAD з Європою» відвідали Посол ЄС в Україні Катаріна Матернова та керівниця Регіонального хабу ЄІБ Крістіна Мікулова.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську  обласну державну адміністрацію


Спільно із заступницею голови ОДА Людмилою Сірко почесні гості взяли участь у засіданні «круглого столу», де обговорили практичні кейси управління громадами в умовах воєнного стану.


Під час заходу Людмила Сірко підкреслила колосальне навантаження, яке витримали громади області: від початку повномасштабного вторгнення Прикарпаття прийняло понад 150 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Ключовим чинником успіху в адаптації ВПО та реалізації гуманітарних ініціатив стала саме єдність лідерок на місцях.


Учасниці заходу — представниці територіальних громад та бізнесу Івано-Франківщини — презентували закордонним партнеркам свої успішні стратегії:

  • Кейси управління: як приймати швидкі рішення в кризових умовах.

  • Виклики війни: подолання дефіциту ресурсів та розвиток економічного потенціалу на місцях.

  • Впровадження кращих практик: використання європейського досвіду для розвитку самоврядування.


Представниці Європейського Союзу та Європейського інвестиційного банку високо оцінили стійкість прикарпатських громад та підтвердили наміри й надалі посилювати підтримку проєктів, спрямованих на розвиток місцевого лідерства.


Такі заходи стають дієвою платформою для консолідації зусиль, обміну досвідом та впровадження інноваційних підходів, що наближають українські громади до європейських стандартів.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.




Переглядів: 183