Повний гід по найгарячішим трендам: 8 пар взуття, яке буде в моді навесні 2021

Територія успіху

Слухайте своє серце і вибирай те, що подобається.

Весняні тренди взуття 2021… Погодьтеся, коли читаєш перше речення, уява малює зелені дерева, теплу погоду, красиві заходи сонця і запахи бузку.

А тепер давайте згадаємо березень: снігу по коліно, термобілизна, замерзлий ніс. Тому, у цій статті ви знайдете інформацію про те, що ж актуально носити навесні, у всіх її проявах.

Челсі

Безсумнівний must have цієї весни. Вони відрізняються від звичайних черевиків відсутністю шнурівки. Замість неї з боків розташована гумка. За рахунок чого їх зручно надягати на ногу. Ви можете вибрати більш утеплений “зимовий варіант” або ж полегшений. У будь-якому випадку, це — тренд, який буде актуальний і наступними восени-взимку.

Черевики на шнурівці

Вони можуть бути або масивні, або більш витончені. Коричневі і чорні варіанти будуть швидше базовою історією, як кажуть, “під все”. Однак сміливо можна вибирати різнокольорове взуття. При правильному поєднанні з кольорами одягу вони будуть виглядати дуже вигідно.

Ботфорти

Незважаючи на те, що спочатку вони були винайдені, як взуття для вершника, це взуття із завидною періодичністю повертається в тренди. У цьому сезоні можна вибрати моделі з широкою халявою на підборах або без каблука. Віддавайте перевагу платформі. Запевняємо, вони не здадуть своїх позицій ще декілька сезонів.

Гумові чоботи

Так, тепер сміливо можна виходити в цих чоботях не лише в зливу. Вони були помічені на багатьох показах відомих дизайнерів, і точно протримаються на позиції “трендів” в наступному році.

Квадратні носи

Звичайно, ми від них відвикли, таке взуття було популярне на початку 2000-х. Але нам відомо, що мода циклічна. І зараз квадратні носи починають набирати обертів, і серед модниць їх стає все більше і більше. При цьому ви можете вибирати як яскраво-виражений “квадрат”, так і більш м’який, округлений носочок.

Білі кеди і мініатюрні кросівки

Це те взуття, яке хочеться надіти відразу ж при потеплінні. У цьому сезоні можете віддатися своїм позивам і сміливо зануритися у вир білих кросівок. Звертаємо увагу, що зараз ми стрімко відходимо від масивних, раніше актуальних варіантів з величезною підошвою. І віддаємо перевагу більш спокійному, мініатюрному взуттю.

Kitten Hills

Зовсім маленький каблучок, який явно відповідає своїй назві. Ви можете вибирати босоніжки, сабо, туфлі та інше взуття. Але якщо їх буде відрізняти такий мініатюрний каблук, то актуальність вашого взуття буде зашкалювати!

Гладіатор

І знову, привіт, початок 2000-х. Взуття із зав’язками на щиколотках. Або вище. Або ще вище! Модні покази демонстрували такі зав’язки по всій довжині ноги! Так що можете сміливо експериментувати і додавати таке взуття собі в образ. До речі, зав’язки на взутті можуть бути як більш грубими і товстими, так і жіночними і витонченими. Все залежить від вашого настрою і образу.

На завершення варто сказати, що ви можете вибирати те взуття, яке вам до душі. Не обов’язково гнатися за трендами і скуповувати всі новинки. Але якщо, наприклад, глибоко в душі ви завжди любили квадратний носок, щасливі розкрити перед вами можливість сміливо носити таке взуття.

Джерело