Працівникам поліції області вручили нагрудні знаки за досягнення у службі (ФОТО)

Події, Суспільство

Сьогодні начальник обласної поліції Сергій Безпалько нагородив нагрудними знаками, грамотами та подяками працівників поліції Івано-Франківської області.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на поліцію області.


Зокрема за перемогу та зайняте 1 місце у Всеукраїнському чемпіонаті з багатоборства кінологів зі службовими собаками в місті Житомирі відзначили подякою та цінним подарунком старшого інспектора-кінолога старшого лейтенанта поліції Валерія Сенківа.


Нагрудну відзнаку «Кращий працівник МВС України» та «За відзнаку у службі» вручили начальникам управління карного розшуку та превентивної діяльності Роману Чекмарьову й Ігорю Влашину.


За порятуноу життя дитини, яка ледь не потонула у водоймі столичного парку, сержанту поліції Ігорю Павчаку та старшому лейтенанту поліції Володимиру Бабаку вручено подяки та цінні подарунки.

«Сьогодні Ви відзначені як одні з кращих працівників, інші мають рівнятись на вас, проте не зупиняйтесь на досягнутому. Будьте і надалі кращими у роботі. Бажаю наполегливості, завзятості та витримки, а вашим родинам – злагоди, благополуччя та тепла», — привітав Сергій Безпалько.