Прикарпатські футболісти здобули виїзну перемогу

Спорт, Суспільство
Сьогодні, 15 жовтня, Івано-франківська команда перервала свою триматчеву безвиграшну серію, здобувши важливу виїзну перемогу у Хмельницькому.

До перерви «Прикарпаття» двічі вразило ворота господарів, і обидва голи були забиті після стандартів. На 16-й хвилині Писко виконав кутовий, і Василь Цюцюра головою переправив м’яча у ближній кут воріт, вдало зігравши на випередження у боротьбі із захисником – 0:1.

Другий гол прямим ударом зі штрафного забив Назарій Воробчак на 32-й хвилині, і м’яч від стійки залетів у сітку воріт – 0:2.

На 60-й хвилині стався дуже прикрий епізод в центрі поля, коли Цюцюра після зіткнення з Мораренком залишив поле на ношах. Як виявилося згодом, пошкодження капітана івано-франківців виявилося не таким серйозним, як виглядало у трансляції.