Прикарпатські перевізники звернулися до ЗМІ щодо “нелегальних перевезень”

Суспільство

Минулого тижня Голос-Інфо опублікувало відеоматеріали про «нелегальних перевізників», які курсують практично у всіх напрямках області(Богородчани, Долина, Коломия, Надвірна).


До редакції Інтернет-видання «Типовий Франківськ», надійшло письмове звернення від спільноти офіційних перевізників про підтримку у висвітленні даної проблеми.

Крім сумнозвісних «нелегалів», люди скаржаться на бездіяльность Управління Укр.транс.безпеки. в Івано-Франківській області. Також надходить багато телефонних дзвінків від офіційних перевізників які працюють по різних маршрутах нашої області. Водії та власники ліцензованих автобусів всі як один розповідають про те, що такого нахабства нелегалів раніше ніколи не було:

«Доходить до того, що людей забирають прямо з під автобусів. Деякі нелегали стоять прямо біля наших автобусів на платформі і за руку забирають людей. На зауваження не реагують, а коли я сказав, що зараз викличу транспортну поліцію то розсміялися і сказали «якщо і викличеш то хіба на себе»,– розповів водій надвірнянського напрямку.

Вище наведені факти є не тільки свідченням того, що проблема набула загрозливих масштабів, але очевидним є й те, що контролюючі органи які безпосередньо повинні виконувати роль запобіжника різного роду незаконних перевезень м’яко кажучи не справляються зі своїми обов’язками. Наскільки нам відомо, спільльнота перевізників підготувала звернення до усіх впливових ЗМІ м.Івано-Франківська.

Враховуючи резонанс даного питання колектив журналістів «Типового Франківська» закликає усю журналістську спільноту допомогти у висвітленням цієї проблематики для громади міста та області.Переглядів: 404
banner