Прикарпатські поліцейські вдосконалювали навички з надання домедичної допомоги (ФОТО)

Суспільство

В Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбувся тренінг з питань надання домедичної допомоги потерпілим для поліцейських ізоляторів тимчасового тримання територіальних підрозділів.

Заняття для особового складу провели медик медичної установи ДУ «ТМО МВС України по Івано-Франківській області» Леся Марковецька та працівники Івано-Франківського обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, повідомляють у поліції області.

Під час навчання тренери розповіли та практично показали на манекенах техніку дій з надання домедичної допомоги потерпілим від нещасних випадків.

Зокрема, працівники поліції мали можливість самостійно реалізувати отримані навички, а саме: як правильно робити штучне дихання, непрямий масаж серця, користуватися джутом для зупинки кровотечі, аби не зашкодити особі, а також як правильно обробляти відкритті рани на різних ділянках тіла.

Отримані знання працівники поліції зможуть застосувати як при виконанні своїх службових обов’язків, так і в повсякденному житті.Переглядів: 23